Medarbejdere

Vores medarbejdere sætter en stor ære i at levere kvalitet og god service.

Michael Michael Møller Nielsen
Ejer / projekter / økonomi
Telefon: 2256 9017
Mail: michael@np-staal.dk
Henning Henning Foged
Tilbudsberegner / projektchef
Telefon: henning@np-staal.dk
Tonny Tonny Ladager Jensen
Tegner / projektleder
Telefon: 2210 4930
Mail: tonny@np-staal.dk
Philip Philip Hartmann
Projektleder
Telefon: 2899 1332
Mail: philip@np-staal.dk
Tino Tino Bjerrum
Tegner
Telefon: 4260 7964
Mail: tino@np-staal.dk
Heidi Heidi Gaardholm Alstrup
Teknisk Assistent
Telefon: 2256 0776
Mail: heidi@np-staal.dk
Joachim Joachim Vesterholm
Ingeniør / projektleder
Telefon: 2810 6247
Mail: joachim@np-staal.dk
Thomas Thomas Hansen
Værkfører
Telefon: 2714 9016
Mail: thomas@np-staal.dk
Lonnie Nielsen
Bogholder
Mail: ln@korsgaardrevision.dk
Mads Damgård
Teknisk designerelev
Mail: Mads@np-staal.dk

1. Dine cookie settings
Funktionelle cookies, marketing og tracking
Cookies der giver os mulighed for at analysere webstedets anvendelse, så vi kan måle og forbedre ydelsen, og cookies der bruges af reklameselskaber eller annoncerende selskaber til at slå annoncer op, som er relevante for dine interesser.
 Alle

Nødvendige cookies
Cookies der er nødvendige for sidens funktionalitet.
 Nødvendige


2. Dette website anvender cookies

En cookie er en lille tekst-fil, som vi gemmer på din computer for at kunne holde styr på, hvad der sker under dit besøg og for at kunne genkende computeren.
En cookie indeholder kun tekst, er ikke et program og indeholder ikke virus.

3. Formål med cookies på vores website:
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere. Cookies hjælper os desuden med at få overblik over dit besøg på hjemmesiden, så vi løbende kan optimere og målrette hjemmesiden til dine behov og interesser. Cookies husker f.eks., hvad du har lagt i en eventuel indkøbskurv, om du tidligere har besøgt siden, om du er logget ind og hvilket sprog og valuta, du gerne vil have vist på hjemmesiden. Vi bruger også cookies til at målrette vores annoncer over for dig på andre hjemmesider. Helt overordnet anvendes cookies således som del af vores service til at vise indhold, der er så relevant som muligt for dig.

4. Sådan sletter eller blokerer du for cookies i din browser
minecookies.org/cookiehandtering


5. Liste over brugte cookies:
NavnFormålUdbyderUdløber

Vi bruger cookies til at tilpasse vores indhold og annoncer, til at vise dig funktioner til sociale medier og til at analysere vores trafik.
Vi deler også oplysninger om din brug af vores website med vores partnere inden for sociale medier, annonceringspartnere og analysepartnere. Få flere oplysninger

OK Læs mere